Autorinės teisės

Interneto portalo svetainė www.gelsistemos.lt priklauso UAB „AVGO Group“, turinčiai visas išimtines autorių turtines teises į turinį (tekstinę medžiagą: straipsnius, apžvalgas, komentarus, duomenų bazę ir kt.; nuotraukas, video ar audio medžiagas), jeigu nėra nurodyta kitaip.

Portale esančią tekstinę ar grafinę informaciją griežtai draudžiama naudoti kitur ir platinti bet kuriuo būdu ar pavidalu be www.gelsistemos.lt sutikimo. Draudžiama kopijuoti, platinti paskelbtus BNS, ELTA, DELFI, Alfa.lt naujienų agentūrų pranešimus be naujienų agentūrų leidimo. Dėl portale esančios informacijos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu: info@gelsistemos.lt . Jeigu UAB „AVGO Group“ suteikia teisę viešai skelbti portale esančią medžiagą, joje negalimi jokie pakeitimai bei būtina nurodyti informacijos šaltinį. UAB „AVGO Group“ neatsako už pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą ir padarinius, galinčius kilti dėl naudojimosi svetainėje pateikta informacija.

Taip pat draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus ar žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Siųsdami info@gelsistemos.lt ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus ar kt.) svetainėje www.gelsistemos.lt, suteikiate portalui autoriaus teises į visą šią informaciją (jei nėra susitariama su autoriumi kitaip). „Gelsistemos.lt“ neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui.  Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti www.gelsistemos.lt turinio be raštiško UAB „AVGO Group“ sutikimo.