Naujienos

Klaipėdos konteinerių terminale švartuosis 1 036 TEU talpos „Yang Ming“ laivas

„Maersk Line“ krovinių netekęs Klaipėdos konteinerių terminalas ieško naujų konteinerinių linijų – šeštadienį priima pirmąjį 1 036 TEU talpos Taivano bendrovės „Yang Ming“ fiderinį laivą, kuris į Klaipėdą atplauks kas savaitę.

Klaipėdos konteinerių terminalo generalinis direktorius Vaidotas Šileika teigė, kad ši Taivano bendrovė anksčiau regione neturėjo savo laivybos linijos, naudojosi kitų vežėjų paslaugomis. „Tai, kad atidarė savo laivybos liniją (Hamburgas-Gdynė-Klaipėda-Hamburgas), yra puiki tolesnio bendradarbiavimo pradžia“, – teigė V.Šileika, pasak kurio, ateityje galima tikėtis augančių krovinių srautų iš Pietryčių Azijos.

Per pirmąjį pusmetį Klaipėdos konteinerių terminalas konteinerių krovė 11 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – apyvartos smukimą lėmė vieno didžiausių bendrovės klientų „Maersk Line“ perėjimas į „Klaipėdos Smeltę“ ir geopolitinės priežastys, dėl kurių konteinerių mažėja ne tik Klaipėdoje, bet visuose Baltijos jūros rytinės pakrantės uostuose.

BNS informacija

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.